Taxi Červený Kostelec

NEJLEPŠÍ TAXI z ČERVENÉHO KOSTELCE a okolí

TAXI ČERVENÝ KOSTELEC

777 122 512

majer.david@seznam.cz

IČ: 03052265

Skvělé taxi za dobré ceny z Červeného Kostelce - doprava komfortním klimatizovaným vozem s dostatečně objemným zavazadlovým prostorem. V Červeném Kostelci bezva taxi, na které se můžete vždy spolehnout !

...SPOLEHLIVĚ A BEZPEČNĚ DOPRAVÍME ZÁKAZNÍKA DLE PŘÁNÍ...

taxi Červený Kostelec, Červený Kostelec taxi, taxi pro Červený Kostelec, taxi v Červeném Kostelci, taxík Červený Kostelec, taxi z Červeného Kostelce, taxi Červeným Kostelcem, taxislužba Červený Kostelec

Taxi Červený Kostelec

taxi kostelec

bezva odvoz, diky taxi kostelec ! :)

taxi z cerveneho kostelce

diky vasemu taxi za rychly odvoz z cerveneho kostelce

cerveny kostelec taxi

super tágo, teda taxi v kostelci cervenym :D

taxi v cervenem kostelci

diky za rychly velikonocni odvoz vasim taxi z cerveneho kostelce domu ! :)

taxi cerveny kostelec

doporucuji tohle taxi v cervenem kostelci - dobra cena i skvela jizda, diky

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci TAXI ČERVENÝ KOSTELEC, přečtěte si také několik zajímavostí o Červeném Kostelci a okolí :

Červený Kostelec leží v malebném východním podhůří Krkonoš uprostřed regionu Náchodsko – Trutnovsko. První zmínka o Kostelci se objevila 22. srpna 1362 v konfirmační knize pražské diecéze. Konkrétně se v této knize píše o ustanovení faráře Heřmana patronem kostela červenohorským panem Mikulášem Písklem. Stalo se tak na kostelecké faře. Přívlastek Červený užívá Kostelec od r. 1876.
Počet obyvatel se v posledních letech ustálil na osmi a půl tisíci. Území města se rozkládá v členitém podhorském terénu na jihozápadních svazích Jestřebích hor v nadmořské výšce cca 400 metrů a je přirozeným východiskem do jednoho z nejkrásnějších krajů České republiky. Není to však „skanzen“, ale naopak velmi živé město, kde se stále něco děje. Bohatá je činnost sportovních, kulturních a společenských organizací a spolků. To dohromady dává pestrou paletu možností využívání a užívání volného času. Pozvánky na volnočasové aktivity najdete v kalendáři akcí.
Nejvýznamnější každoroční akcí je pětidenní Mezinárodní folklorní festival Červený Kostelec, který je jedním z největších v Evropě pod patronací I. O. V. UNESCO.
1x měsíčně město vydává Červenokostelecký zpravodaj