Taxi Havířov

NEJLEPŠÍ TAXI z HAVÍŘOVA a okolí

VAŠE TAXI HAVÍŘOV

800 666 990

www.taxi-havirov.webnode.cz

taxi-havirov@email.cz

IČ: 01838521

NON-STOP provoz taxi v Havířově, transfery na letiště, DRINK SERVIS, kurýrní služby, zprostředkování minibusů či nákladních taxi. Z Havířova kamkoliv za super ceny !

taxi Havířov, Havířov taxi, taxi pro Havířov, Havířovské taxi, taxi v Havířově, taxi na Havířovsku, Havířovský taxík, taxík Havířov, taxi z Havířova, taxi do Havířova, taxi Havířovem, taxi Havířovskem, taxislužba Havířov

Taxi Havířov

taxi z havirova

prima cesta, dobra cena, take doporucuji

taxi havirov

skvele taxi havirov

havirov taxi

diky havirov taxi, rychlost i skvela cena, doporucuju

taxi do havirova

rychla cesta a dobra cena do havirova diky tomuhle taxi :D

taxi havířov

bezva odvoz z kalby, díky taxi havířov :)

TAXI HAVIROV

DIKY TAXI HAVIROV ZA RYCHLY ODVOZ ZA PERFEKTNI CENU, DOPORUCUJU VSEM ! :D

havirov taxi

TAXI HAVIROV, jsem rada ze jsem to predvanocni nakupovaci silenstvi zvladla - hlavne diky vam. jste mili, ochotni a za dobrou cenu jste mne povozili, kam jsem potrebovala. DEKUJU, preju pohodove svatky a spoustu spokojenych zakazniku ! :)

taxi z havirova

super odvoz taxi z havirova do trince, hokej sme stihli, diky za super cenu !

taxi havirov

rychla jizda, pekna cena - takhle ma vypadat solidni taxisluzba. diky vase taxi havirov !

taxi havířov

Děkuji, že jste přijeli tak rychle. Vše jsem stihla a cesta s vaším taxi havířov byla milá, příjemná a cena luxusní.
Je prima, že tu jste a všude vás doporučuji.
Marta

havirov taxi

ahoj, vcera bezva odvoz z kalby, diky taxi havirov :)

havirov taxi

prima taxi v havirove, diky

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci TAXI HAVÍŘOV, přečtěte si také několik zajímavostí z historie Havířova a okolí :

Havířov je statutární město v těšínském Slezsku, v Moravskoslezském kraji. Nachází se v ostravské aglomeraci, leží na jižním okraji ostravsko-karvinské průmyslové oblasti, asi v poloviční vzdálenosti mezi Ostravou a pohraničním městem Český Těšín. Na severu hraničí s hornickými středisky Petřvaldem, Orlovou a Karvinou, na západě s obcemi Šenov a Václavovice.
Povrch území města je mírně členitý a je rozbrázděn několika údolími podél říček a potoků. Jižní částí protéká řeka Lučina. Terénním předělem probíhajícím od západu na východ je železniční trať z Ostravy - Svinova do Českého Těšína. Nejvýznamnější komunikací procházející městem je silnice první třídy č. 11 z Ostravy do Českého Těšína. Podél ní se táhne hlavní sídlištní útvar města - výšková zástavba. Další silnice spojují město s Orlovou a Karvinou. Město má vcelku mírné klimatické podmínky. Převládají větry od jihozápadu a západu. Po stránce správní je město děleno na části: Město, Šumbark, Podlesí, Životice, Bludovice, Prostřední Suchá, Dolní Suchá a Dolní Datyně.
Nejstarší zprávy o původních obcích na území Havířova se dochovaly z konce 13. a první poloviny 14. století. Počátky města souvisejí s výstavbou hornických sídlišť. Administrativně se Havířov stal městem na základě usnesení vlády ČSR z roku 1955 a dne 4. 12. 1955 mu byla udělena městská práva. Jméno města bylo vybráno ve veřejné soutěži z 2350 zaslaných návrhů jako např. Horníkov, Bezručov, Čurdov, Faratín, Všemírov atd. Jádro města, které bylo postaveno v 50. letech ve stylu socialistického realismu, bylo v roce 1992 vyhlášeno chráněnou památkovou zónou a nazváno podle tohoto stylu Sorela. Oblast Sorely je velice cenná svým nadčasovým urbanistickým řešením. Havířov byl vystavěn jako satelitní město Ostravy v 2. polovině 20. století - nachází se na spojnici Ostravy a Českého Těšína. Havířov je největší město v ČR, které nebylo okresní ani krajské. Ve městě je průmysl strojní, energetický, potravinářský a gumárenský.