Taxi Havířov

NEJLEPŠÍ TAXI z HAVÍŘOVA a okolí

VAŠE TAXI HAVÍŘOV

800 666 990

www.taxi-havirov.cz

taxi-havirov@email.cz

IČ: 01838521

NON-STOP provoz taxi v Havířově, transfery na letiště, DRINK SERVIS, kurýrní služby, zprostředkování minibusů či nákladních taxi. Z Havířova kamkoliv za super ceny !

taxi Havířov, Havířov taxi, taxi pro Havířov, Havířovské taxi, taxi v Havířově, taxi na Havířovsku, Havířovský taxík, taxík Havířov, taxi z Havířova, taxi do Havířova, taxi Havířovem, taxi Havířovskem, taxislužba Havířov

Taxi Havířov

taxi havířov

díky za rychlý odvoz vaším taxi havířov, vlak jsem stihl

Re: taxi havířov

Děkujeme za zpětnou vazbu a jsme rádi že jsme mohli být nápomocní:)

taxi havířov

prima taxi v havířově, byli u mě hned a cena příjemně překvapila. Díky :)

Re: taxi havířov

Děkujeme a jsme rádi že jsme vás příjemně překvapili:)

Taxi v havířově

Děkuji Vašemu taxi havířov za včerejší odvoz, byla jsem moc spokojena !

Re: Taxi v havířově

Děkujeme za využití našich služeb a jsme rádi, že jste u nás byla spokojená:)

havířov taxi

Díky za včerejší odvoz, asi bych to sama už nedala ! Jste v Havířově perfektní taxi , doporučuju ! :)

Re: havířov taxi

Za doporučení děkujeme a doufáme že i nadále s námi budete spokojená:)

taxi havirov

Taxi Havířov - tahle firma mě nikdy nezklamala, jsou rychlí, mají dobré ceny a je na ně spolehnutí.

Re: taxi havirov

Jsme velice rádi, že jste u nás spokojen a doufáme, že i nadále budete využívat našich služeb:)

taxi havirov

naprosta spokojenost - ochota, rychlost i super cena. v havirove super taxi - doporucuju !

taxi v havířově

Tak nějak o víkendu přimrzlo a já našel tohle taxi - byli u mě hned a za havířov mě odvezli za solidní cenu. Mám vybráno, budu jezdit už jen s nima !

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci TAXI HAVÍŘOV, přečtěte si také několik zajímavostí z historie Havířova a okolí :

Havířov je statutární město v těšínském Slezsku, v Moravskoslezském kraji. Nachází se v ostravské aglomeraci, leží na jižním okraji ostravsko-karvinské průmyslové oblasti, asi v poloviční vzdálenosti mezi Ostravou a pohraničním městem Český Těšín. Na severu hraničí s hornickými středisky Petřvaldem, Orlovou a Karvinou, na západě s obcemi Šenov a Václavovice.
Povrch území města je mírně členitý a je rozbrázděn několika údolími podél říček a potoků. Jižní částí protéká řeka Lučina. Terénním předělem probíhajícím od západu na východ je železniční trať z Ostravy - Svinova do Českého Těšína. Nejvýznamnější komunikací procházející městem je silnice první třídy č. 11 z Ostravy do Českého Těšína. Podél ní se táhne hlavní sídlištní útvar města - výšková zástavba. Další silnice spojují město s Orlovou a Karvinou. Město má vcelku mírné klimatické podmínky. Převládají větry od jihozápadu a západu. Po stránce správní je město děleno na části: Město, Šumbark, Podlesí, Životice, Bludovice, Prostřední Suchá, Dolní Suchá a Dolní Datyně.
Nejstarší zprávy o původních obcích na území Havířova se dochovaly z konce 13. a první poloviny 14. století. Počátky města souvisejí s výstavbou hornických sídlišť. Administrativně se Havířov stal městem na základě usnesení vlády ČSR z roku 1955 a dne 4. 12. 1955 mu byla udělena městská práva. Jméno města bylo vybráno ve veřejné soutěži z 2350 zaslaných návrhů jako např. Horníkov, Bezručov, Čurdov, Faratín, Všemírov atd. Jádro města, které bylo postaveno v 50. letech ve stylu socialistického realismu, bylo v roce 1992 vyhlášeno chráněnou památkovou zónou a nazváno podle tohoto stylu Sorela. Oblast Sorely je velice cenná svým nadčasovým urbanistickým řešením. Havířov byl vystavěn jako satelitní město Ostravy v 2. polovině 20. století - nachází se na spojnici Ostravy a Českého Těšína. Havířov je největší město v ČR, které nebylo okresní ani krajské. Ve městě je průmysl strojní, energetický, potravinářský a gumárenský.