Taxi Kladno

NEJLEPŠÍ TAXI z KLADNA a okolí

TAXI KLADNO

733 407 707

www.taxitransport.eu

taxitransporteu@email.cz

IČ: 03205487

Naše taxi má v Kladně dlouholetou tradici. Pro zákazníky udržujeme NON-STOP provoz a tak Vás z Kladna, do Kladna i po Kladně převezeme ZA SKVĚLOU CENU kdykoliv. Jako jedno z nejlevnějších taxi zajišťujeme transfery na různá letiště po ČR i EU, poskytujeme DRINK SERVIS (odvoz Vašeho vozu), v případě poruchy Vašeho vozu Vás dokážeme odtáhnout do servisu, v zimě i v létě Vám dokážeme pomoci a dovezenými elektrokabely nastartovat motor, dovézt palivo a podobné služby. Dále poskytujeme kurýrní služby, dovoz drobného zboží, seniorům řidiči rádi pomůžou s těžšími břemeny či je doprovodí k lékaři a pod., poskytujeme přepravu i dovoz menších i větších zásilek. Po telefonické domluvě zajistíme pro děti podsedák či dětskou sedačku. Při navázání obchodní spolupráce s firmou můžeme zajistit platbu na fakturu.

Po dohodě s dispečingem MOŽNOST PLATBY KARTOU !

TAXI KLADNO - s námi jezdíte v pohodlí a komfortu za bezkonkurenční cenu !

DLOUHOLETÁ TRADICE - NÍZKÉ CENY taxi pro Mělník a přilehlý region, vozidla sedan i combi, klimatizace, navigace, kurýrní služby,  DRINK-SERVIS - odvoz Vašeho vozu, dovoz drobného zboží v Mělníku i okolí - jídlo, květiny, alkohol, SENIOR SERVIS, působíme v ČR i celé EU, transfery z Mělníka na letiště a z letiště, přeprava zásilek po ČR a EU, dětské autosedačky - podsedáky - po domluvě, NOUZOVÝ ODTAH VOZIDEL, pro firmy možnost platby na fakturu, ZIMNÍ I LETNÍ STARTOVÁNÍ pomocí kabelů a další služby.

Více zde: https://www.nejlepsi-taxi.cz/taxi-melnik/

taxi kladno, kladno taxi, taxi v kladně, kladenské taxi, kladenský taxík, taxi na kladensku, taxík kladno, taxi z kladna, taxi do kladna, taxisluzba kladno, taxisluzbou v kladne, jízda taxi kladnem, kladenská taxisluzba, taxisluzba z kladna

Taxi Kladno

taxi v kladne

taxi kladno - bezva svezeni timto taxi v kladne za dobrou cenu :-)

KLADNO TAXI

KLADNO TAXI JEST NEJLEPSI ! :-)

taxi kladno

bezva odvoz vasim TAXI KLADNO, diky moc !

taxi z kladna

diky za rychly prijezd a odvoz vasim taxi z kladna, vazne sem spechala, jste supr, ze se to zvladlo tak rychle ! diky a budu doporucovat ! :)*

taxi do kladna

milej pan, pohodlny taxi, v kladne uctenka, bezva cena - super, diky

kladno taxi

super cena vaseho taxi v kladne - doporucuju vsem !!

kladno - skvely taxi

skvely odvoz vasim taxi v kladne - diky, doporucuju dal ! :)

taxi kladno

vcera fofr, diky za rychly prevoz, vase taxi v kladne je supeeeer !

taxi v kladne

ahoj, skvely taxi, jela jsem az za kladno za fakt dobrou cenu (a hlavne bezpecne) - doporucuju i vam ! :)

kladno taxi

super odvoz, vase taxi budu v kladne take doporucovat, diky

taxi kladno

snad nejlepší taxi, se kterým jsem kdy v kladně jela, tuto taxislužbu vážně doporučuji !

taxi z kladna

Diky za rychly a prijemny odvoz vasim taxi v kladne :)

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci TAXI KLADNO, přečtěte si také několik zajímavostí o Kladně:

První bezpečná písemná zmínka o Kladně pochází z počátku 14. století. Ves vlastnil rod Kladenských z Kladna, který roku 1543 vymřel "po meči" a Kladno vlastnicky převzal rytířský rod Žďárských ze Žďáru. Za jejich vlády se dočkalo roku 1561 povýšení na městečko i právo používat vlastního znaku - modrého štítu s polovinou stříbrné orlice a rysem v přirozené barvě. Kladenské panství zakoupila roku 1701 od potomků Žďárských ze Žďáru Anna Marie Františka velkovévodkyně Toskánská. Ta jej však již roku 1705 odprodala mnišskému řádu benediktinů z Břevnovského kláštera, v jehož držení pak Kladno zůstalo až do roku 1848. Z této doby pochází i nejvýznamnější kladenské barokní památky.

Kolem poloviny 19. století nastal bouřlivý přerod zemědělského městečka a jeho okolí v důležitou průmyslovou oblast Čech rozvojem těžby uhlí a hutnictví. Od počátku 50. let devatenáctého století tedy nastal nebývalý růst města, doprovázený přílivem pracovních sil, který v krátké době zněkolikanásobil počet jeho obyvatel.

Bouřlivý růst města s rozvojem jeho ekonomického potenciálu přispěl v roce 1870 k povýšení Kladna na město. Závěrem předminulého století, roku 1898, byl Kladnu udělen čestný titul "královského horního města" a v předvečer první světové války roku 1914 císař František Josef I. polepšil znak města o symboly hornictví - zkřížená stříbrná kladívka ovinutá zlatou stuhou. Od devadesátých let devatenáctého století za řízení starosty města MUDr. Jaroslava Hrušky začalo Kladno nabývat moderního rázu, výstavbou infrastruktury i řadou výstavních veřejných budov.

V památných podzimních dnech roku 1918 byl na podkladě zprávy z Prahy o proklamaci vzniku samostatné Československé republiky již dne 28. října tohoto roku ustaven na Kladně Národní výbor v čele s předsedou MUDr. Ignácem Hajnem a mohutná shromáždění občanů podpořila zrod tolik vytoužené republiky. Tímto historickým aktem byl v Kladně završen odpor jeho obyvatel proti válce, nedostatku potravin a všeobecné bídě, vyjadřovaný v průběhu celého tohoto roku stávkami, tábory lidu a protesty občanů, jakož i touha po sebeurčení českého národa.

Dobu prosperity a rozvoje města zastavila až nacistická okupace v březnu 1939. Předchozí období však vtisklo Kladnu jeho specifickou lepší tvář, se kterou se jeho obyvatelé i návštěvníci setkávají až do současnosti. Vláda nacistů postihla i Kladno, a to sesazením a uvězněním všech členů městského zastupitelstva a podílem na smrti tehdejšího starosty Františka Pavla. Kladenské gestapo bylo jedním z iniciátorů vyplenění obce Lidice, jejího srovnání se zemí, zavraždění lidických mužů a odvlečení lidických žen a jejich dětí do koncentračních táborů či k převýchově. Kaple reálného gymnázia byla posledním místem pobytu lidických žen a dětí před jejich transporty do říše. Část kladenských občanů se zapojila do práce odbojových složek různého politického zaměření a mnoho kladeňáků hrdinsky bojovalo v zahraničních spojeneckých jednotkách za osvobození Československa. Ve válečném a poválečném období docházelo ke zvětšování území města Kladna, a to jeho sloučením s obcemi Kročehlavy, Rozdělov, Dubí, Dříň a Újezd v roce 1941. Ke Kladnu byly v roce 1950 připojeny Vrapice a v roce 1980 obec Švermov.

Poválečné historii Kladna se rovněž nevyhnuly nezákonnosti komunistické totalitní moci. Rozvoj města byl určován extenzivními směry, tj. přílivem pracovních sil, nemajících k městu jakýkoliv vztah, výstavbou unifikovaných, monstrózních a odcizených sídlišť a zrůdnou snahou o fyzické vymazání původní zástavby centra města. 21. srpna 1968 bylo Kladno podruhé během třiceti let okupováno, tentokrát vojsky sovětského imperialismu - Rudou armádou. V průběhu 60. a 70. let byly ve městě postaveny některé důležité a potřebné stavby pro sport, kulturu a volný čas obyvatel města. Velmi však byla zanedbána oblast infrastruktury a životního prostředí. V listopadu 1989 a po prosincové návštěvě Václava Havla, těsně před jeho zvolením prezidentem opět svobodného Československa, se město Kladno a jeho obyvatelé stali součástí znovuobnovené demokratické společnosti.