Taxi Louny

NEJLEPŠÍ TAXI - z LOUN a okolí

TAXI LOUNY

800 281 281

www.pepetaxi.cz

pepetaxi@email.cz

IČ: 87427931

TAXI V LOUNECH - k dispozici je Vám dostatečné množství vozů s klimatizací, navigací... Naše TAXI PEPE v Lounech jezdí NON-STOP. Při častých jízdách věrnostní zákaznické slevy. Provozujeme kurýrní služby, dovoz drobného zboží, SENIOR-SERVIS - doprovod k lékaři, na úřady a pod., transfery na letiště , jezdíme po celé ČR i EU. Podsedáky či dětské sedačky zajistíme po domluvě, taktéž po předchozí domluvě odvezeme Váš vůz - DRINK SERVIS. Přeprava drobných i větších zásilek do 750 kg. V Lounech provozujeme taxi již několikátý rok ke spokojenosti všech zákazníků. 

Pro firmy po dohodě možnost platby na fakturu.

 

Firma PePé taxi vlastní 5 vozidel taxislužby s zelenou (bezplatnou)  nonstop linkou 800 281 281

Servis je poskytován vždy minimálně 2 vozidly přes den i v noci ve všední dny a o víkendech v plném počtu pěti vozidel.

Dále firma vlastní mikrobusy pro přepravu 8+1osoba (možnost nákladu+přívěs)

A dále tři vozidla Škoda Octavia III. (stáří do jednoho roku) v plné výbavě a to pro PŘEPRAVU OSOB jak firemní tak ostatní klientelu.

Kontakt na přepravy osob či objednání mikrobusů je 728 276 108 – Petr Havlíček (viz. vizitka níže)

 

taxi louny, Taxi Louny, Louny taxi, taxi pro Louny, Lounské taxi, taxi v Lounech, taxi na Lounsku, Lounský taxík, taxík Louny, taxi z Loun, taxi do Loun, TAXI LOUNY, taxi Lounskem, taxislužba louny

Taxi Louny

taxi louny

taxi louny - bezva odvoz za suprovou cenu, doporucujuuuuuu ! :D

louny taxi

super taxi louny !!!!!!!!!!!!!!!!

Taxi Louny

Prima odvezeni za dobrou cenu, dekuju Taxi Louny :-)

TAXI DO LOUN

JSTE MOC PRIMA TAXI, JELA JSEM S VAMI DO LOUN, MILEJ RIDIC I SKVELA CENA ME POTESILI ! :D

louny taxi

skvele a rychle taxi z loun

taxi z loun

doporucuju - mirna cena, super jizda, slusny ridic - proste prima taxi louny

louny taxi

doprava domu super, skvely taxi louny :)

taxi louny

Diky za rychly prijezd vaseho taxi v lounech, ani jsem moc nezmrzla :)

taxi v lounech

diky za prima odvoz, taxi louny chvalim

TAXI LOUNY

ahoj, jeli jsme o víkendu s vaším taxi a byli jsme moc spokojeni s rychlostí, cenou i pohodlím, takže píšu pochvalu a tady v lounech vás budeme doporučovat, díky :-)

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci stránek TAXI LOUNY, přečtěte si také několik zajímavostí o Lounech:

Louny, neboli „jižní brána Českého středohoří“ či „Perla na řece Ohři“, je město s rozšířenou působností ležící na řece Ohři. Nachází se v teplém a suchém regionu s průměrnou roční teplotou 8-9 °C, ve srážkovém stínu Krušných hor - průměrný roční úhrn srážek nepřesahuje 500 mm.
Má zajímavé historické centrum, ze dvou třetin obehnané hradbami. Za zmínku stojí chrám sv. Mikuláše, Žatecká brána, středověké domy Daliborka (okresní archiv) a Sokolů z Mor (muzeum). V centru lze nalézt také galerii, Vrchlického divadlo, kino Svět, knihovnu, stálé loutkové divadlo, bývalou židovskou synagogu a mnoho domů z přelomu 19. a 20. století. Ve městě se nachází osm základních škol, zvláštní škola, obchodní akademie a gymnázium. Dále stojí ve městě za zmínku Kotěrova kolonie, most přes záplavové území z 19. století (na místě staršího ze 16. století), městské výstaviště a spousta dalších drobných zajímavostí.
Louny a okolí byly vždy spíše zemědělský region, jsou známy produkcí vysoce kvalitního chmele, v Českém středohoří se pěstuje ovoce. Průmysl byl vždy spíše zpracovatelský, např. Pivovar Louny (stojící ovšem těsně za hranicí města, v katastru Černčic; nyní již zrušený). V první polovině 19. stol. byly však ve městě založeny železniční opravny, depo kolejových vozidel (v roce 2004 zrušeno), později Elektroporcelán Louny, Praga Louny. V současné době vyrábí v průmyslové zóně jihovýchodně od města několik japonských, převážně strojírenských firem (AUSAN).
Na severu město sousedí s CHKO České středohoří. Zajímavým místem pro rogalisty a paraglidisty je kopec Raná.
Současné dění v Lounech zachycuje městská kronika, vedená nepřetržitě od roku 1921. Je uložena ve Státním okresním archivu v Lounech. Současným kronikářem je od roku 1998 Ladislav Bába.

Louny – město s bohatou historií i na tradice navazující současností. Rozsáhlé rekonstrukce vracejí k životu skutečné skvosty architektury a obohacují tak život všech, kdo v Lounech žijí i těch, kdo město navštíví.
Chrám sv. Mikuláše, dílo architekta Benedikta Rejta z let l1519 – 1538, patří k vrcholným dílům české pozdní gotiky a tvoří působivou dominantu města. Z jeho vyhlídkové věže může návštěvník detailně shlédnout historické centrum města. Současně se mu nabídne pohled na malebné kopce Českého středohoří.
Louny nabízejí velmi dobré sportovní i kulturní vyžití. Pro příklad můžeme zmínit městské koupaliště, městský zimní stadion, městskou sportovní halu, městskou plaveckou halu a zrekonstruované Vrchlického divadlo. Nedaleký kopec Raná je známým místem vyznavačů paraglidingu a plachtění na rogalu. Rozsáhlý park u řeky je místem častých nákupních výstav. Nyní je výstaviště součástí rekreačně oddechové zóny města, jejíž hlavní náplní je nejen pořádání prodejních a výstavních akcí, ale také pořádání akcí kulturních, společenských a sportovních. Areál v Lounech je jediným výstavištěm trvalého charakteru pro regiony Chomutov, Louny a Most.
Město má výhodné spojení do Prahy – autem je hlavní město dosažitelné za necelou hodinu. Tato přednost byla jedním z hlavních důvodů k vytvoření Průmyslové zóny Louny – jihovýchod, která nabízí prostory k podnikání zahraničním investorům. Podobu Loun značně ovlivnila nově vzniklá obytná čtvrť „Zahradní město“.
Okolí Loun poskytuje mnoho možností k pěší turistice, cykloturistice i autoturistice, při níž lze navštívit různá zajímavá místa (Peruc, Březno, Panenský Týnec, atd.). Pokud turista navštíví město a potřebuje další informace, je mu k dispozici Městské informační centrum, které sídlí v ulici Pražská 95 (vchod z Mírového náměstí) a je návštěvníkům denně k dispozici.
Oslavou krásy města a řeky Ohře je každoroční srpnová městská slavnost s názvem Letní lounské vábení. Na své si tu ale přijdou i milovníci sportu a turistiky, například nedaleké letiště Raná nabízí možnost nevšedních adrenalinových zážitků při bezmotorovém létání.