Taxi Poděbrady

NEJLEPŠÍ TAXI z PODĚBRAD a okolí

TAXI PODĚBRADY

602 33 29 29

stejskal.vlastimil@seznam.cz

IČ: 47533153

Naše taxi z Poděbrad = DLOUHOLETÁ TRADICE. V Poděbradech i mimo Poděbrady Vás odvezeme naším taxi vždy - OCHOTA a DOBRÁ CENA. Z Poděbrad i okolí zajišťujeme i TRANSFERY TAXI NA LETIŠTĚ. K dispozici jsou vozy combi s klimatizací a navigací. Na větší zavazadla můžeme zajistit vlek. Poskytujeme DRINK SERVIS (odvoz Vašeho vozu), v případě poruchy ODTAH VOZIDEL, zimní i letní STARTOVÁNÍ, kurýrní služby, dovoz drobného zboží, SENIOR SERVIS (odnos těžších břemen, doprovod k lékaři...), přeprava menších i větších zásilek po Poděbradech. PŘEPRAVA DĚTÍ - po telefonické domluvě zajistíme podsedák či dětskou sedačku.

NEJSME NONSTOP TAXISLUŽBA - jezdíme cca od 06:00 do 23:00 hodin !

taxi podebrady, taxi poděbrady, taxi Poděbrady, Taxi Poděbrady, TAXI PODĚBRADY, Poděbrady taxi, taxi pro Poděbrady, Poděbradské taxi, taxi v Poděbradech, taxík v poděbradech, taxi na Poděbradsku, Poděbradský taxík, taxík Poděbrady, taxi z Poděbrad, taxi do Poděbrad, taxi Poděbradami, taxi Poděbradskem, taxislužba Poděbrady

TAXI PODĚBRADY

podebrady taxi

taxi podebrady - dobra cena, rychla jizda, stihl jsem co sem potreboval, diky :-)

Re: podebrady taxi

Můžete přijet proměně prosím půdě to do Milovic a pak do konlin a jeti možné stě volni

super taxi v poděbradech !!

Jen doporučuji, vždy ochotný a vždy připraven, super přístup, rozumná cena a dobrej pokec ::))

taxi poděbrady

Milý a ochotný pán s čistým taxi, odvezl mne za rozumnou cenu z centra až za poděbrady. Díky a doporučuji všem !

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci TAXI PODĚBRADY, přečtěte si také několik zajímavostí z Poděbrad a okolí :

MĚSTO PODĚBRADY :

Poděbrady (něm. Podiebrad) jsou lázeňské město ve Středočeském kraji v okrese Nymburk. Město se nachází v úrodné polabské nížině na řece Labi, necelých 50 km východně od Prahy u dálnice D11. Leží v nadmořské výšce 184–190 m n. m. Žije zde přes 14 tisíc obyvatel. Výměra katastru města je 33,70 km².
V místě dnešního města bylo nalezeno osídlení už z doby mladého paleolitu. Král Přemysl Otakar II. zde v letech 1262–1268 zbudoval kamenný hrad, postupně přebudovaný v dnešní zámek. K velkému rozkvětu panství došlo za pánů z Kunštátu. Nejznámější představitel tohoto rodu byl český král Jiří z Poděbrad. Jeho synové Poděbrady roku 1472 povýšili na město. V letech 1495–1839 bylo poděbradské panství spravováno královskou komorou, poté ho koupil vídeňský bankéř Jiří Sina. V roce 1905 byl na nádvoří zámku navrtán minerální pramen a v následujících dekádách se z města staly známé lázně, specializované zejména na léčbu nemocí srdce a oběhového ústrojí.
Zdejší městská památková zóna, vyhlášená v roce 1992, chrání jak historické jádro města, tak i přilehlou lázeňskou čtvrť. Poděbrady jsou známy návštěvníkům především jako klidné lázeňské město s mnoha památkami.

NĚCO ZE SPORTU :

Vzhledem ke své poloze v nížinném terénu jsou Poděbrady vhodné pro cykloturistiku a protínají je cyklotrasy č. 0024 (úsek Libice nad Cidlinou-Byšičky, délka 40 km) a č. 0019 (úsek Poděbrady-Nymburk, délka 8 km). Obě stezky jsou ve městě propojeny lávkou. V budoucnu je plánován vznik cyklostezek přímo uvnitř města. Cyklostezky podél řeky Labe, jsou vhodné i pro inline bruslení a jak ve směru do Nymburka, tak směrem k soutoku Labe a Cidliny (zde pokračuje až do Libice nad Cidlinou). Na Skupici byla vybudován naučná stezka, vedoucí lužním lesem až k soutoku Labe a Cidliny.

V prostoru lužního lesa se nachází golfové hřiště, které zahájilo provoz v roce 1966. Až do 90. let bylo hřiště devítijamkové a až poté bylo rozšířeno na 18 jamek. Pro koupání slouží přírodní koupaliště na jezeře. Ve městě se nachází dvě fotbalová hřiště, zimní stadion, jízdárna s jezdeckým klubem, skatepark, squash a tenisové kurty. V řece a jezerech je možné rybařit.

V letech 2009–2011 se v Poděbradech hrála nejvyšší soutěž v basketbale mužů – Mattoni NBL. Začátkem 70 let se zde hrála nejvyšší soutěž v basketbalu žen, I.liga v podání Slavie VS Poděbrady, družstvo bylo složené výhradně z poděbradských hráček a později I. celostátní liga ve stolním tenisu, oddíl Sklo Bohemia Poděbrady. V Poděbradech jsou dvě fotbalová hřiště, jedno U radiostanice, kde hrála svá utkání Sparta, později Jiskra. Druhé je v Oboře, kde hrál SK Lázně, později Slovan. V roce 1973 došlo ke sloučení pod název Sklo Bohemia Poděbrady. Po roce 1989 byla činnost Slovanu obnovena.