Taxi Jablonec nad Nisou

NEJLEPŠÍ TAXI v JABLONCI NAD NISOU a okolí

TAXI JABLONEC NAD NISOU

800 533 533

www.profitaxijbc.cz

profitaxijbc@seznam.cz

IČ: 66644429

Máme NON-STOP provoz a odvezeme Vás nejen v Jablonci nad Nisou, ale i mimo Jablonec. PŘISTAVENÍ VOZU ZDARMA. K dispozici máme spolehlivé a slušné řidiče, kvalitní pravidelně servisované čisté vozy, samozřejmostí je klimatizace i navigace. Z Jablonce i okolí zajišťujeme i PŘEPRAVU TAXI NA LETIŠTĚ. Pro věrné zákazníky jsou připraveny ZAJÍMAVÉ SLEVY.

MOŽNOST PLATBY HOTOVĚ, KARTOU, pro firmy (po předchozí dohodě) i na fakturu

Jsme spolehlivá taxislužba - na Jablonecku s dlouholetou tradicí.

taxi jablonec, taxi Jablonec nad Nisou, TAXI JABLONEC NAD NISOU, Taxi Jablonec, jablonec taxi, taxi pro jablonec, taxi jablonec nad nisou, jablonecké taxi, taxi v jablonci nad nisou, taxík v jablonci, taxi na jablonecku, Jablonecký taxík, taxík jablonec, taxi z jablonce, taxi do Jablonce, taxi jabloncem, taxi Jabloneckem, taxislužba Jablonec nad Nisou, jablonecka taxisluzba

Taxi Jablonec nad Nisou

JABLONEC TAXI

DIK ZA RYCHLY ODVOZ - JABLONEC TAXI DOPORUCUJU !

taxi jablonec

TAXI JABLONEC doporučuju, skvela jizda a dobra cena

TAXI Z JABLONCE

DOBRA CENA, TAXI Z JABLONCE CAJK !

taxi jablonec

skvěle taxi jablonec, diky za odvoz :)

jablonec taxi

bezva odvoz, diky taxi jablonec !!

taxi v jablonci

dik za vase taxi v jablonci, jsem moc spokojen !

taxi jablonec

diky za mily odvoz vasim taxi z jablonce

jablonecke taxi

luxusni jizda a dobra cena - vase taxi jablonec budeme doporucovat dal, diky :)

taxi z jablonce

jeli jsme asi 20 kilaku za jablonec a cena taxi me mile prekvapila, super ! :)

Taxi Jablonec

Super opět využiji vaše taxi v jablonci

Taxi v Jablonci

super cena, příjemná jízda - díky taxi v jablonci

jablonec taxi

super taxi v jablonci, diky za rychly odvoz !

taxisluzba jablonec

diky za rychly a primovy odvoz, vase taxi jablonec budu doporucovat !

Taxi Jablonec

Díky za odvoz opět využiji taxi v jablonci.
Spokojenost s vámi a přeji hodně zákazníků

Taxi z jablonce

Ochota a bezpečná jízda, dobrá cena - opět využiji. Taxi z jablonce Super

taxi jablonec nad nisou

diky vasemu taxi v jablonci nad nisou :) mili, prima jizda i prijatelna cena. super :)

taxisluzba jablonec

diky za prijemny a rychly odvoz vasim taxi v jablonci

Taxi Jablonec

toto taxi jablonec - díky moc za skvely povozeni a dobrou cenu

taxi jablonec

diky za odvoz taxi v jablonci, prima cena

jablonec taxi

Rychlá cesta za málo peněz z diskotéky - jablonec taxi : )

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci TAXI JABLONEC NAD NISOU, přečtěte si také několik zajímavostí o Jablonci a okolí :

O původu jména existuje několik teorií, za nejpravděpodobnější je v současnosti považována ta, že jméno „Jablonec“ je odvozeno od slova „jabloň“ (podle pověsti, která kolovala mezi většinovým německým obyvatelstvem, Jablonec vznikl kolem zájezdního hostince na křižovatce obchodních cest, u kterého rostla jabloň – dnes křižovatka „U Zeleného stromu“ s kruhovým objezdem).
První písemná zmínka o Jablonci nad Nisou pochází z roku 1356, v němž byla obnovena fara a postaven kostel sv. Anny. Během husitských válek byla obec ušetřena, avšak během vlády Jiřího z Poděbrad byl Jablonec jako součást maloskalského panství, přívržence Husitů, 30. srpna 1469 společně s obcemi Rýnovice, Maršovice a Jistebsko, vypálen. V zemských deskách z let 1538 a 1543 je pak Jablonec uváděn jako pustý.
Pozvolné znovuosídlování přišlo až v druhé polovině 16. století, především v souvislosti s podmínkami pro sklářství. V druhé polovině 17. století zažívalo sklářství bouřlivý rozvoj a díky vývinu techniky drahokamové řezby se k němu přidal i bižuterní průmysl. K tomu hojně přispěli mistři "štajnšnajderové", kteří na této technice pracovali. Během třicetileté války (roku 1643) byl Jablonec s okolními vesnicemi vypálen znovu.
V letech 1708–1710 byly pro odpor libereckých měšťanů zmařeny snahy hrabat Des Fours o povýšení Jablonce nad Nisou na městys. Jablonec byl na městys císařským rozhodnutím povýšen až 21.dubna 1808. Roku 1847 Jablonec konečně spojila se světem výstavba Krkonošské silnice. V letech 1848–1850 zanikla patrimoniální správa a v Jablonci byl historicky prvním starostou zvolen exportér Josef Pfeiffer. V roce 1866 se dekretem císaře Františka Josefa I. stal Jablonec městem. Jmenovací dekret však obdržel až v roce 1906, kdy si tehdejší starosta vydání dekretu u císaře údajně doslova „vyseděl“.
Jablonec nad Nisou se stal světově proslulým střediskem obchodu s bižuterií. V roce 1880 zde byla pro tyto účely založena uměleckoprůmyslová škola. V roce 1888 bylo město napojeno na železniční síť tratí Liberec - Jablonec, ta byla zanedlouho prodloužena z Jablonce přes Smržovku a Tanvald až do Kořenova a tam napojena na síť tehdejších pruských železnic. To vše výrazně přispělo k rozvoji jabloneckého průmyslu. Díky takovému rozkvětu byl patrný i rozvoj architektury. Zdejší exportéři stavěli svě domy zejména ve stylu secese. Za zmínku určitě stojí i výjimečně secesní kostel Povýšení svatého kříže. Mnoho staveb ve městě bylo postaveno s prvky dobového historismu, např. novorenesanční budova pošty, historizující budova městského divadla se secesními interiéry, či stavba evangelického kostela ve stylu novogotiky.
Stoletá voda roku 1897 ničivě zasáhla valnou část regionu. V následujícím desetiletí následovala výstavba ochranných přehrad včetně jabloneckého vodního díla Mšeno. V meziválečném období nechalo město vystavět dvě největší funkcionalistické dominanty města – novou radnici a katolický kostel Nejsvětějšího srdce Ježíšova. Tím dalo v dobách krize práci téměř dvěma tisícům dělníků. Teprve v roce 1906 získal Jablonec své městské privilegium. K této příležitosti byl závazně kodifikován městský znak a k jménu města připsán přívlastek „nad Nisou“.
Jablonec byl ve velkém zasažen prcháním Čechů před nacismem a především odsunem německého obyvatelstva po druhé světové válce. Přestože byla značná část místních Němců díky své sklářské odbornosti z odsunu vyňata, obyvatelstvo Jablonce nad Nisou kleslo o více než 10 tisíc. Město naopak tolik nepostihla okupace ČSSR vojsky Varšavské smlouvy v srpnu 1968. Město zasáhla, stejně jako celou republiku, vlna panelové výstavby, která zcela změnila malebná jablonecká předměstí.

Několik informací o taxislužbě obecně :

Taxislužba - taxi - je druh veřejné dopravy, při němž je nabízena přeprava zpravidla osobními automobily dle přání zákazníka. Doprava je nabízena na internetu pomocích různých inzercí, portálů či mobilních aplikací, fyzicky pak pomocí veřejných či soukromých reklamních ploch, dále pak přítomností vozidel taxislužby na vyznačených, ale i neoficiálních stanovištích zpravidla nedaleko míst, kde se koncentruje větší množství lidí, jako třeba nádraží, společenské či sportovní události, diskotéky a pod. Taxislužba se též nabízí jízdou vozidel po ulici tak, aby zájemce o přepravu mohl dát řidiči zájem o přepravu např. pokynutím ruky. Cena za přepravu se platí přímo řidiči taxislužby, může se platit hotově nebo pomocí platební karty a terminálu, je-li jím vozidlo taxi vybaveno.
Pravidla fungování taxi vymezuje přesně Zákon o silniční dopravě. K činnosti taxislužby je nutná licence - koncese od obce s rozšířenou působností, na jejímž území dopravce taxislužbu provozuje. Obec může určit obecně závaznou vyhláškou podmínky udělení licence a provozní řád stanovišť taxislužby a za stanovených podmínek nařízením určovat maximální ceny jízdného. Statutární města a obce s počtem obyvatel přesahujícím 20 000 mohou stanovit vyhláškou jako podmínku k výkonu práce řidiče taxislužby na území obce složení zkoušky z místopisu, právních předpisů a obsluhy taxametru, které obec potvrzuje osvědčením s omezenou časovou a územní platností.
Většina dopravců v taxislužbě jsou živnostníci - koncesionáři, kteří se mohou sdružit a pracovat pod jedním dispečingem - společně se pak na provoz dispečingu finančně i jinak podílejí a tím jej zabezpečují.
Dále mohou taxislužbu vykonávat soukromé subjekty, které činnost vykonávají prostřednictvím svých zaměstnanců.

V Jablonci nad Nisou i v okolí Jablonce funguje několik taxislužeb - naše taxi nabízí slušné jednání, spolehlivost, svižnou přepravu a hlavně dobrou cenu.