Taxi Velká Bíteš

NEJLEPŠÍ TAXI ve VELKÉ BÍTEŠI a okolí

TAXI VELKÁ BÍTEŠ

602 73 55 44

www.taxigaspar.cz

gasparpavel@seznam.cz

IČ: 41592824

Jsme taxislužba ve Velké Bíteši s DLOUHOLETOU TRADICÍ a zkušenostmi. Pro Vaše pohodlné cestování máme k dispozici vozy Škoda Superb II a Škoda Superb III., dále pak vícemístná vozidla 6+1 VW Sharan a 6+1 Multivan. Jezdíme jak po ČR, tak v rámci celé EU, našimi častými zákazníky jsou firemní pasažéři z Velké Bíteše a okolí na letiště do Prahy, do Vídně a obecně po EU - Rakousko, Slovensko, Německo, Francie, Holandsko a pod. Vozy jsou vybaveny klimatizací, navigací, DVD přehrávačem a v rámci zkvalitnění služeb Vás na delších trasách pohostíme čajem, kávou či chlazenými nápoji. Dále poskytujeme KURÝRní služby, odvoz vozů - DRINK SERVIS, zimní i letní STARTOVÁNÍ, dovoz drobného zboží, SENIOR SERVIS - doprovod k lékaři a pod., přeprava zásilek až do 1500 kg. Při požadavku na přepravu objemnějšího nákladu či více osob najednou jsme schopni zajistit nákladní vozidlo či autobus.

FIRMÁM nabízíme zvýhodnění pravidelných tras i možnost platby na fakturu.

taxi Velká Bíteš, Velká Bíteš taxi, taxi pro Velkou Bíteš, Bítešské taxi, taxi ve Velká Bíteši, taxi na Bítešsku, Bítešský taxík, taxík Velká Bíteš, taxi z Velké Bíteše, taxi do Velké Bíteše, taxi Velkou Bíteší, taxi Bítešskem, taxislužba Velká Bíteš

Taxi Velká Bíteš

bites taxi

velka bites taxi - chvalim a taky doporucuju !

VELKA BITES TAXI

PRIMA TAXI VELKA BITES, DIKY ZA POVOZENI XD

taxi bites

skvele taxi ve velke bitesi, doporucuju !

taxi velka bites

dik za rychly odvoz taxi bites

TAXI BITES

SUPER TAXI VELKA BITES ! :-)

bites taxi

tohle taxi v bitesi doporucuju, jezdim dlouho s nima a nikdy me nazklamali ani s prijezdem, ani s cenou !

taxi z velke bitese

prima odvoz - taxi za super cenu a doma z bitese hned, diky !

velka bites taxi

skvely a rychly odvoz z velke bitese vasim taxi - dekuji, chvalim a doporucuju dal ! ;)

taxi ve velké bíteši

Opravdu oceňuji přístup taxislužby gašpar ve velké bíteši - přijeli na čas, čisté auto, příjemný řidič a bylo to za ještě lepší cenu, než jsem počítala. Děkuji :)

taxi velká bíteš

jo, teď v pátek mě vezlo taxi až za bíteš, spokojenost i dobrá cenovka, doporučuju !

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci stránky Nejlepší Taxi Velká Bíteš, přečtěte si také několik zajímavostí o městu Velká Bíteš :

Velká Bíteš byla založena v první polovině 13. století patrně jako zeměpanské město na místě dřívější osady či dvoru. Okolo r. 1250 však přešla pod vrchnostenskou správu. Asi proto byla v polovině 14. století pouhým městečkem, které se ale v sedmdesátých letech 14. století pod přechodnou markraběcí správou proměnilo v město. Plného městského práva Velká Bíteš dosáhla r. 1408, kdy měla přibližně 850 obyvatel. Další rozvoj zažila po husitských válkách od poloviny 15. století, který vrcholil počátkem 16. století. Zřejmě již tehdy město dosáhlo počtu 1200 obyvatel. Za třicetileté války zpustlo téměř z poloviny. Poválečná obnova probíhala pomalu a trvala až do poloviny 18. století. Velká Bíteš bývala od konce 14. století až do zrušení poddanství v r. 1848 jediným městem na panství, přičemž vrchnost sídlila v Náměšti nad Oslavou. Znamenalo to, že Bíteš požívala větší samostatnosti, než bývalo u vrchnostenských měst zvykem, avšak vrchnostenské podnikání bylo místně vázáno na její sídlo. Průmyslovou revoluci tak Velká Bíteš zažila až v polovině 20. století založením technicky náročného podniku První brněnské strojírny. Tehdy měla přibližně 1800 obyvatel, nyní již přes pět tisíc.

Zdejší pohostinnost má hluboké kořeny v minulosti. Je trvale vázaná na dálkové cesty a zemědělské zázemí. Již vznik Velké Bíteše souvisel s křižovatkou dálkových cest a Bítešští už ve středověku dosáhli na tuto skutečnost vázaných privilegií, jakými bylo kupříkladu várečné právo patřící k 33 domům na náměstí. Též nynější doba potvrzuje životaschopnost naznačených předpokladů, které zosobňuje dálnice D1 Praha-Brno.