Taxi Vsetín

NEJLEPŠÍ TAXI ze VSETÍNA a okolí

AZ TAXI VSETÍN

734 571 923

zdenekbetak@centrum.cz

IČ: 75585537

Provozujeme NON-STOP taxislužbu ve Vsetíně. Na delší vzdálenosti - jízdy taxi ze Vsetína - nabízíme výhodnější smluvní ceny.

taxi Vsetín, Vsetín taxi, taxi pro Vsetín, Vsetínské taxi, taxi ve Vsetíně, taxi na Vsetínsku, Vsetínský taxík, taxík Vsetín, taxi ze Vsetína, taxi do Vsetína, taxi Vsetínem, taxi Vsetínskem, taxislužba Vsetín

Taxi Vsetín

DĚKUJI

Ocota,příjemné jednání :)

jindra

s touhle taxisluzbou ze vsetina jsem tu jezdil tyden na sluzebce - naprosta spokojenost, diky !

Re: jindra

Mohli byste.pris.do hovezi

TAXI VSETIN

vse jsem stihla, diky za odvot taxi vsetin ;-)

taxi ze vsetina

skvela cesta taxi ze vsetina za dobrou cenu, doporucuju ! :)

vsetin taxi

vsetin taxi - prima odvoz, skvela cena - co dodat :)

taxi vsetin

Dik za odvoz taxi vsetin

vsetinske taxi

skvela cena vsetinske taxi, diky :)

taxi vsetin

skvely pristup, prima cena - diky taxi vsetin

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci AZ TAXI VSETÍN, přečtěte si také několik zajímavostí o Vsetíně:

Víte že - roku 1865 dorazili do Texasu vsetínští imigranti a založili tam osadu jménem Vsetin. Osada se tam nachází dodnes, asi 115 km jihovýchodně od Austinu. Austin je mimo jiné významná firma působící ve Vsetíně.

Víte že - Tomáš Garrigue Masaryk navštěvoval město často ještě jako profesor a poslanec Vídeňské říšské rady za Valašsko. Oficiálně, jako prezident republiky Československé, navštívil město 24. června 1928, kdy byl slavnostně přivítán na zcela zaplněném vsetínském Dolním náměstí.

Doprava ve Vsetíně :
Přes Vsetín vede od Valašského Meziříčí železniční Trať 280, jeden z hlavních tahů překonávajících dále Beskydy a spojujících Česko se Slovenskem, a odbočuje zde Trať 282 do Velkých Karlovic, na území Vsetína má železnice jednu stanici. Ve stejných třech směrech vedou přes Vsetín i silnice: silnice I/57 od Valašského Meziříčí přes Vsetín na Horní Lideč, silnice II/487 směrem na Velké Karlovice, navíc ještě silnice I/69 do Vizovic a další silnice menšího významu.
Ve Vsetíně je rozsáhlé autobusové nádraží, užívané městskou i meziměstskou dopravou, a je zde provozována síť městské autobusové dopravy. Městskou i regionální dopravu zajišťuje především místní dopravní společnost ČSAD Vsetín a. s., člen skupiny ČSAD Invest, která má ve Vsetíně hlavní základnu.