Taxi Vsetín

NEJLEPŠÍ TAXI ze VSETÍNA a okolí

AZ TAXI VSETÍN

734 571 923

zdenekbetak@centrum.cz

IČ: 75585537

Provozujeme NON-STOP taxislužbu ve Vsetíně. Na delší vzdálenosti - jízdy taxi ze Vsetína - nabízíme výhodnější smluvní ceny.

taxi Vsetín, Vsetín taxi, taxi pro Vsetín, Vsetínské taxi, taxi ve Vsetíně, taxi na Vsetínsku, Vsetínský taxík, taxík Vsetín, taxi ze Vsetína, taxi do Vsetína, taxi Vsetínem, taxi Vsetínskem, taxislužba Vsetín

Taxi Vsetín

diky za doporuceni tohodle taxi vsetin

Diky doporuceni Simci jsme nasli taxi ze vsetina, ktere jezdi jak potrebujem a za prima cenu. Hlavne vecer, nekdy (casto) i rano ;)
Holky z vrsku :*

podekovani taxi vsetin

Diky taxi vsetin za skvely a rychly odvoz - navic za dobrou cenu. Doporucuju, s holkama budeme jezdit uz jen s vami ! ;)

vsetín taxi

Děkuji za prima jízdu, toto TAXI VSETÍN chválím !

taxi ve vsetine

bezva jizda ted o vikendu - prima cena i rychlost odvozu mne mila prekvapila - tohle taxi ze vsetina doporucuju ! ! !

taxi vsetin

super taxi ze vsetina, doporucuju !

taxi ze vsetina

bezva cena taxi ze vsetina a milej ridic, doporucuju vsem holkam ! :)

vsetin taxi

Super odvoz, necekal sem a nemrznul dlouho, prijeli za chvilku a dali suprovou cenu - tohle taxi ve vsetine vazne doporucuju ! :)

Re: vsetin taxi

Zdravim,diky

taxi ve vsetine

dekuji za rychly odvoz o velikonocich vasim taxi ve vsetine !

Re: taxi ve vsetine

Zdravim,dekujeme za vyuziti nasich služeb.

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci AZ TAXI VSETÍN, přečtěte si také několik zajímavostí o Vsetíně:

Víte že - roku 1865 dorazili do Texasu vsetínští imigranti a založili tam osadu jménem Vsetin. Osada se tam nachází dodnes, asi 115 km jihovýchodně od Austinu. Austin je mimo jiné významná firma působící ve Vsetíně.

Víte že - Tomáš Garrigue Masaryk navštěvoval město často ještě jako profesor a poslanec Vídeňské říšské rady za Valašsko. Oficiálně, jako prezident republiky Československé, navštívil město 24. června 1928, kdy byl slavnostně přivítán na zcela zaplněném vsetínském Dolním náměstí.

Doprava ve Vsetíně :
Přes Vsetín vede od Valašského Meziříčí železniční Trať 280, jeden z hlavních tahů překonávajících dále Beskydy a spojujících Česko se Slovenskem, a odbočuje zde Trať 282 do Velkých Karlovic, na území Vsetína má železnice jednu stanici. Ve stejných třech směrech vedou přes Vsetín i silnice: silnice I/57 od Valašského Meziříčí přes Vsetín na Horní Lideč, silnice II/487 směrem na Velké Karlovice, navíc ještě silnice I/69 do Vizovic a další silnice menšího významu.
Ve Vsetíně je rozsáhlé autobusové nádraží, užívané městskou i meziměstskou dopravou, a je zde provozována síť městské autobusové dopravy. Městskou i regionální dopravu zajišťuje především místní dopravní společnost ČSAD Vsetín a. s., člen skupiny ČSAD Invest, která má ve Vsetíně hlavní základnu.