Taxi Velké Meziříčí

NEJLEPŠÍ TAXI z VELKÉHO MEZIŘÍČÍ a okolí

TAXI VELKÉ MEZIŘÍČÍ

606 644 357

josefcoufal1@seznam.cz

IČ: 76243648

NON-STOP provoz taxi ve Velkém Meziříčí a okolí, zásilkové a kurýrní služby. Při delších trasách taxislužby z Meziříčí možnost smluvních cen.

taxi Velké Meziříčí, Velké Meziříčí taxi, taxi pro Velké Meziříčí, Meziříčské taxi, taxi ve Velkém Meziříčí, taxi na Meziříčsku, Meziříčský taxík, taxík Velké Meziříčí, taxi z Velkého Meziříčí, taxi do Velkého Meziříčí, taxi Velkým Meziříčím, taxi Meziříčskem, taxislužba Velké Meziříčí

Taxi Velké Meziříčí

taxi velke mezirici

skvele taxi velke mezirici

taxi mezirici

taxi mezirici diky za odvoz, uz me byla jako fakt zima ;)

NADHERA TAXI VELKE MEZIRICI

SKVELE TAXI VELKE MEZIRICI ZA DOBROU CENU, MOC DOPORUCUJU. HLAVNE SI NEZAPOMENTE PENIZE - V TAXIKU JE OD VAS BUDOU KUPODIVU CHTIT - JO A TAKY JE TO DRAZSI NEZ AUTOBUS - TAK ABY SE NEJACI KRUPANI NEDIVILI XD

taxi velke mezirici

perfektni sluzby taxi velke mezirici, taky doporucuju !

mezirici taxi

mezirici taxi doporucuji ! ;)

velke mezirici taxi

ve velkem mezirici bezva taxi, doporucuju ! ;)

taxi ve velkem mezirici

skvela a rychla taxisluzba ve velkem mezirici, doporucuji :)

taxi mezirici

taxi velke mezirici od pana coufala me vzdy vyslo vstric a nikdy nezklamali !

taxislužba velké meziříčí

spokojenost s tímto taxi ve velkém meziříčí

taxi velke mezirici

s touto taxisluzbou jsem jela poprve, dali mi dobrou cenu a to jsem jela az za mezirici :)

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci TAXI VELKÉ MEZIŘÍČÍ, přečtěte si také několik zajímavostí z historie Velkého Meziříčí a okolí :

O vzniku města se hovoří v různých termínech, podle nedochovaného spisu J. A. Komenského nazvaného De antiquis Moraviae regibus by měl hrad stojící na území nynějšího města patřit mezi nejstarším na českém území. Existují i různé báje a pověsti, které měly vzniknout kolem roku 1500 za doby působení faráře Jana Thursa z Bethlenfalvy. Podle jednoho zdroje má sahat založení hradu až do doby před naším letopočtem, nicméně nelze to nijak doložit. Dalšími zmínkami o Meziříčí z oblastí bájí je to, že na místě dnešního zámku měl stát hrad Marburg (jinak Marobudum), který měl být vystaven králem Markomanů a později vypálen hunským králem Attilou. Ten samý hrad měl být obnoven v roce 638 samotným Sámem a měl tak být nazýván Samohrad a měl poskytovat bydlení Sámovým manželkám.
Podle privilegia Ferdinanda I. z roku 1548 mělo město být vystavěno již v roce 1009, tehdejší majitel panství Jan z Pernštejna se na toto datum odvolával. Dalším datem, kdy je zmiňováno tehdejší Mezirici je rok 1197, kdy mělo být Meziříčské panství předáno darem třebíčskému klášteru. Tato listina měla být zfalšována Antonínem Bočkem, toto zjištění uvedl J. Šebánek. První písemná a doložená zmínka o městu existuje tak až v roce 1281, kdy je zmiňován Znata z Meziříčí.