Taxi Kroměříž

NEJLEPŠÍ TAXI v KROMĚŘÍŽI a okolí

TAXI KROMĚŘÍŽ

606 551 671

www.taxivicha.cz

taxivicha@email.cz

IČ: 60547847

Naše taxi Kromeriz = DLOUHOLETÁ TRADICE. Jezdíme NON-STOP.  Z Kroměříže Vás odvezeme kamkoliv = OCHOTA a DOBRÁ CENA. V Kroměříži i okolí zajišťujeme TRANSFERY TAXI NA LETIŠTĚ. K dispozici jsou taxi vozy sedany a combi s klimatizací i navigací. Poskytujeme DRINK SERVIS (odvoz Vašeho vozu), v případě poruchy ODTAH VOZIDEL, zimní i letní STARTOVÁNÍ, kurýrní služby, dovoz drobného zboží, SENIOR SERVIS (pomoc s těžšími břemeny, doprovod k lékaři...), přeprava menších i větších zásilek. PŘEPRAVA DĚTÍ - po telefonické domluvě zajistíme podsedák či dětskou sedačku. Z Kroměříže jezdíme s naším taxi KAMKOLIV po celé ČR i Evropě ! Naše TAXI KROMERIZ umožňuje po dohodě firmám PLATBY NA FAKTURU

PRO SENIORY stálá SLEVA 10% !

Další služby taxi kromeriz :

Větší náklady přepravujeme také - naše TAXI má k dispozici KRYTÝ VLEK. Pro opravdu velké přepravy máme k dispozici STĚHOVACÍ VŮZ.

taxi kromeriz, taxi kroměříž, taxi Kroměříž, Taxi Kroměříž, TAXI KROMĚŘÍŽ, Kroměříž taxi, taxi pro Kroměříž, Kroměřížské taxi, taxi v Kroměříži, taxík v kroměříži, taxi na Kroměřížsku, Kroměřížský taxík, taxík kroměříž, taxi z Kroměříže, taxi do Kroměříže, taxi Kroměříží, taxi Kroměřížskem, taxislužba kroměříž, kromeriz taxi, taxisluzba kromeriz

Taxi Kroměříž

super taxi

rychle a spolehlivě jsem se přepravila do Přerova, doporučuji, i cena byla super.

taxi do kromerize

vse jsem zaridila, diky vam, taxi kromeriz :)

taxi kromeriz

skvele taxi kromeriz

Kromeriz Taxi

Moc dekujeme za rychly odvoz taxi v Kromerizi, vse jsme stihly ! ;)

skvele taxi z kromerize

tohle taxi kromeriz - rychly odvoz za prima cenu, diky :)

taxi z kromerize

Tohle taxi KROMERIZ - i pro 6 lidi - a fakt vas odvezou za dobrou cenu, doporucuju ! :)

Nejlepší taxi Kroměříž

Nejlepší taxi, profesionální řidič - doporučuji toto TAXI KROMĚŘÍŽ

spolehlivé taxi kromeriz

Opravdu je na TAXI KROMERIZ spolehnutí, děkuji, že jste tu pro nás i v tuto krutou chvíli.

Správná firma taxi Kromeriz

Odvoz se vším všudy. Řidič velice příjemný a ochotný. Příště určitě znovu využijí tuto firmu taxi Kromeriz. Doporučuji.

Kromeriz Taxi Vicha

Velmi příjemná jízda na letiště vaším taxi z Kromerize

doporučuji taxi kroměříž

V noci jediné taxi kdo byl k dispozici, nikdo jiný tel. nezvedl. Děkuji moc za odvoz.

taxi kromeriz

bezva taxi kromeriz diky za svezeni a luxusni cenu !!

Taxi Vícha Kroměříž

Vše bez problému, příště volám zase. Taxi Kroměříž naprosto v pohodě.

taxi do kromerize

kdyz mi ujel bus, vse jsem stihla - diky vasemu taxi jsem se do kromerize dostala vcas, dekuji ! :)

bezva taxi kromeriz

kolem treti rano bezva odvoz, diky za prima cenu, taxi kromeriz :)*

kromeriz taxi super

ahoj, bezva taxi v kromerizi - rychlost a super cena me dostala !

VÝBORNÁ SLUŽBA TAXI V KROMĚŘÍŽI

Zavolala jsem, přijeli rychle, odvezli mě a cena také dobrá, byla jsem moc spokojená, doporučuji. V kroměříži bezva taxi :)

Díky Taxi Kroměříž

Díky Taxi Kroměříž jsem se dostala domů včas. Doporučuji tuto taxislužbu.

bezva taxi v kroměříži

Doporucuji. Nezklamali. Přijeli, odvezli, cena super. Byl jsem totálně unavenej. Díky, díky jim, taxi v kromerizi.

doporucuji KROMERIZ TAXI

V nedeli mi ujel vlak, podotýkám poslední večerní. Tohle bylo jediné taxi v kromerizi které mi zvedlo telefon. A na nádraží byl do 10 minut. Moc jim děkuji. Alca

taxislužba kroměříž

Díky za rychlý odvoz taxi v kroměříži a príma cenu, doporučuji ! :)

spokojen v kromerizi s taxi

taxi kromeriz SUPER :D

taxi v kroměříži

Dnes jsem se opět povožila po městě. CENA VÝBORNÁ, řidicka příjemná, pojedu zase. Doporučuji.

Doporučuji toto taxi kroměříž

V pondělí jsem nemohla v noci sehnat taxi. Pouze těmto jsem se dovolala. Příště volám rovnou jim. Doporučuji.

vyborna cena taxi z kromerize

Rychle a spolehlive. A za vybornou cenu. Doporucuji toto taxi kromeriz.

fajn taxi v kromerizi

Taxi Kroměříž - Dobré služby. Dobré ceny. Pojedu zase.

TAXI KROMERIZ jsou super

Vyzkousel jsem toto taxi. Spokojen. V Kromerizi bezkonkurencni firma.

taxi kromeriz

diky za odvoz vasim taxi z kromerize domu, jizda i cena dobra, budu doporucovat ! :)

kromeriz taxi doporučuji

Opravdu spolehnutí do 10 minut vždy auto dojelo. Děkuji za výborné služby. Jsem v důchodu, už jsem neobratna měli se mnou trpělivost. Doporučuji.

pomoc při startování - chvála taxi kroměříž

V noci jsem nemohl nastartovat. Zavolal jsem na tuto taxislužbu v Kroměříži. Do 10 min přijela paní , vytáhla kabely (startovaci). Dobily baterku a hned jsem ficel dal. Nechtela nic. Musel jsem ji odmenu vnutit.

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci TAXI KROMĚŘÍŽ, přečtěte si také několik zajímavostí o městu Kroměříž:

Kroměříž (německy Kremsier), přezdívaná Hanácké Athény, je okresní město ve Zlínském kraji. Leží na řece Moravě při jižním konci Hornomoravského úvalu a zároveň v jižním cípu úrodné Hané. Žije zde téměř 30 tisíc obyvatel. 
V roce 1997 byla Kroměříž vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky a o rok později byl zdejší Arcibiskupský zámek spolu s Květnou a Podzámeckou zahradou zapsán na listinu světového kulturního dědictví UNESCO. 
Ve městě se tradičně pořádá mezinárodní festival vojenských dechových hudeb a mezinárodní festival duchovní hudby FORFEST. Na kraji města se nachází Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž (dříve Výzkumný ústav obilnářský aj., založen 1951), který se zabývá výzkumem a šlechtěním obilnin.
 
Ve středověku zde byl brod přes řeku Moravu a křižovatka Jantarové a Solné stezky (jež byla faktickým pokračováním slavné Hedvábné stezky).
První písemná zpráva o Kroměříži pochází z roku 1110. Na arabské mapě, která je přílohou knihy z roku 1154 označované jako Tabula Rogeriana, je město označováno jako Agra. Roku 1207 potvrdil Přemysl Otakar I. olomouckému biskupovi Robertovi držbu vsi Kroměříže, kterou koupil jeho předchůdce biskup Jan II. od knížete Oty Černého za 300 hřiven. 
Město bylo založeno olomouckým biskupem Brunem ze Schauenburka roku 1260. Olomoučtí biskupové v Kroměříži vybudovali reprezentativní letní sídlo a přemístili sem část správy diecéze. V době moravských markraběcích válek zde našel útočiště Jan IX. ze Středy. Za husitských válek, kdy byl biskupem Jan XII. Železný, město značně utrpělo. Biskup Stanislav I. Thurzo zahájil na přelomu 15. a 16. století přestavbu gotického hradu na zámek. Roku 1550 udělil biskup Jan Skála z Doubravky, který byl i významným historikem a spisovatelem, výsady kroměřížskému mlynářskému cechu. Biskup František z Ditrichštejna zahájil počátkem 17. století stavbu františkánského kláštera. Za třicetileté války město hodně utrpělo dvakrát za sebou nájezdem švédských vojsk (1643 a 1645) a následně morem. Tragický osud kroměřížských Židů během třicetileté války je barvitě popsán v žalozpěvu Kroměřížská selicha, který se dochoval v rukopise z roku 1702. V šedesátých letech téhož století zahájil rozsáhlou obnovu města olomoucký biskup Karel II. Lichtenštejn-Kastelkorn. V roce 1848 zasedal v Kroměříži říšský sněm. Ve dnech 15. a 16. dubna 1905 přednášel v Kroměříži profesor Tomáš Garrigue Masaryk na téma problém malého národa. 27. srpna 1929 navštívil Masaryk město oficiálně, jako prezident Republiky československé.
 

Pro svůj enormní kulturní význam (město bylo od 17. století kulturním centrem Hané a celé střední Moravy) získalo město přezdívku hanácké Athény. Město Kroměříž, druhé největší město Zlínského kraje podle počtu obyvatel a bývalé okresní město, je silným přirozeným regionálním centrem, ležícím na řece Moravě.

Zachováno a v devadesátých letech opraveno bylo historické centrum města – Velké náměstí s podloubím a vedle něj stojící Arcibiskupský zámek. Ten je společně s oběma zahradami (Květná zahrada, Podzámecká zahrada) od roku 1998 zapsán na listině světového kulturního dědictví UNESCO, a navíc se ve zdejší obrazárně nachází slavné Tizianovo dílo Apollo a Marsyas. V zámecké knihovně je i uložen Kroměřížský sakramentář (Sacramentarium Cremsiriense) jedna z nejstarších liturgických knih dochovaných v českých zemích. Kromě zámku se v Kroměříži nachází čtyři historicky cenné kostely: kostel sv. Mořice, kostel sv. Jana Křtitele, kostel Nanebevzetí Panny Marie a Kostel svatého Cyrila a Metoděje (Kroměříž), kaple svatého Kříže, Mlýnská brána, biskupská mincovna, kde se nachází největší sbírka mincí ve střední Evropě, arcibiskupské vinné sklepy, Muzeum Kroměřížska a Galerie Artuš atd.
Poblíž Kroměříže se nachází přírodní park Záhlinické rybníky, kde jsou k vidění kormoráni a kde byli vysazeni bobři.
Na západ od Kroměříže je na řece Moravě vodní elektrárna Strž z roku 1923, na které byly asi poprvé v historii ČR použity Kaplanovy turbíny.
V Kroměříži se (alespoň zčásti) natáčelo přes 30 filmů nebo seriálů, mezi nimi například hudební film Třicet panen a Pythagoras (kde je k vidění například Justiční akademie nebo Květná zahrada, 1973) s Jiřím Menzlem v hlavní roli, slovenský seriál pro děti Jedno malé sídlisko (kde je k vidění sídliště Oskol, škola Slovan aj., 1978), v kroměřížském zámku se natáčelo i několik epizod osmidílného televizního historického jugoslávsko-francouzského filmu Seobe, 1988 (ve filmové distribuci i jako dvoudílný film), Trenck – Zwei Herzen gegen die Krone (Ve jménu lásky a povinnosti) – zámek a jeho okolí, 2003, některé scény filmů Requiem pro panenku (1991), Královská aféra (2012) nebo Dědictví aneb Kurva se neříká (2013). 
Miloš Forman na zdejším zámku točil oscarový film Amadeus (1984), Miloslav Šmídmajer pohádku Peklo s princeznou. Ve městě a Podzámecké zahradě byly také točeny scény Četnických humoresek. Město Kroměříž je zachyceno i v seriálu o architektuře ČR Šumná města.