Taxi Přelouč

NEJLEPŠÍ TAXI z PŘELOUČE a okolí

TAXI PŘELOUČ

605 255 922

www.taxiprelouc.eu

Facebook Taxi Storm Přelouč

IČ: 02614537

Taxi služba pro Přelouč a přilehlé okolní obce.
Vaše Taxislužba z Přelouče je vedená zkušenými řidiči s dlouholetými zkušenostmi v dopravě a taxislužbě obzvlášť. Vyznačujeme se příjemným přístupem ke každému klientovi, vstřícností i dochvilností. V našich osobních vozech, pro 1-4 osoby, máme k dispozici na vyžádání i dětskou autosedačku. Na delší trasy nabídneme free wifi, bluetooth rádio pro Vaše písničky, či online televizi. Platit u nás lze kartou, mobilem, Google peněženkou či jednoduše přes QR kód. 
Těšíme se na Vaše zavolání a rádi Vás odvezeme přímo v Přelouči či mimo Přelouč, kam budete potřebovat.
Vaše TAXI STORM PŘELOUČ

 

Pro firmy možnost platby na fakturu !

taxi prelouc, taxi přelouč, taxi Přelouč, Taxi Přelouč, TAXI PŘELOUČ, Přelouč taxi, taxi pro Přelouč, Přeloučské taxi, taxi v Přelouči, taxík v přelouči, taxi na Přeloučsku, Přeloučský taxík, taxík Přelouč, taxi z Přelouče, taxi do Přelouče, taxi Přeloučí, taxi Přeloučskem, taxislužba Přelouč

Taxi Přelouč

taxi přelouč

Taxi Přelouč je kvalitní taxislužba, jezdím s nimi často, nikdy mě nenechali čekat dlouho - proto si dovolím je doporučit i zde !

taxi v přelouči

Rychlost a dobrá cena - v přelouči toto taxi doporučuju !

přelouč taxi

ahoj, diky za vcerejsi prijemny transport az domu :) taxi prelouc jak vysite - holky, doporucujuuuuuuuuuu ! :D

taxi prelouc

diky vasemu taxi z prelouce za mily odvoz, budu vas doporucovat :)

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci TAXI PŘELOUČ, přečtěte si také několik zajímavostí o Přelouči a okolí :

Přelouč je jedním z nejstarších historicky doložených míst regionu. Ve svém znaku má černý rošt ve zlatém poli, který je atributem sv. Vavřince, patrona opatovického kláštera, kterému byla v roce 1086 králem Vratislavem I. věnována. K tomuto roku se vztahuje i první písemná zmínka o osadě s chmelnicí. Od té doby se význam Přelouče výrazně měnil. Dne 8. září roku 1261 byla původní osada povýšena Přemyslem Otakarem II. na město a bylo jí uděleno magdeburské soudní právo. Správa náležela zvláštní rychtě. Mezi jejími držiteli byl například i Jiří z Poděbrad. Ještě ve 13. století se město stalo významným strategickým tranzitním místem při labském brodu na spojnici Hradce Králové a Kutné Hory. Roku 1421 byla Přelouč údajně dobyta a zničena katolickým vojskem Jana Městeckého z Opočna.
Roku 1518 připojil Přelouč Vilém z Pernštejna k panství Pardubice. V druhé polovině 16. století dostala renesanční podobu a roku 1580 se stala královským komorním městem, když tato privilegia potvrdil Rudolf II.. Zároveň byl městu udělen městský znak s roštem sv. Vavřince. Za dob třicetileté války byla však znovu poničena a rozkvět městu přinesla až stavba železnice a císařské silnice v 1. pol. 19. století. Díky těmto stavbám se Přelouč stala po Pardubicích druhým hospodářsky nejvýznamnějším městem regionu. V letech 1949 až 1960 byla dokonce městem okresním. V Přelouči žije necelých 10.000 obyvatel.