Taxi Přelouč

NEJLEPŠÍ TAXI z PŘELOUČE a okolí

TAXI PŘELOUČ

704 01 90 80

www.taxi-easy.cz

IČ: 07244771

Jsme taxislužba z Přelouče s dlouholetou tradicí. Fungujeme NON-STOP a odvezeme Vás nejen v Přelouči, ale i mimo Přelouč. Naší motivací je SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK, který si nás zavolá zase příště. Z Přelouče i okolí zajišťujeme i TRANSFERY TAXI NA LETIŠTĚ. Při delších vzdálenostech můžete využít tablet, případně Vám můžeme poskytnout WIFI pro Váš telefon, stejně jako nabíječku. K dispozici máme sedany i vícemístná vozidla 7+1, samozřejmostí je klimatizace i navigace. Vaše vozidlo v případě poruchy můžeme odtáhnout, v létě i v zimě pomocí kabelů nastartovat. Poskytujeme též kurýrní služby - přeprava menších zásilek, pro větší břemena máme k dispozici přívěsný vozík. Dovoz drobného zboží - jídlo, květiny, alkohol atp. Převoz domácích mazlíčků našemu taxi nedělá problém, pokud je nahlásíte při objednávce. Pro věrné zákazníky máme připraveny ZAJÍMAVÉ SLEVY.

Pro firmy možnost platby na fakturu !

taxi prelouc, taxi přelouč, taxi Přelouč, Taxi Přelouč, TAXI PŘELOUČ, Přelouč taxi, taxi pro Přelouč, Přeloučské taxi, taxi v Přelouči, taxík v přelouči, taxi na Přeloučsku, Přeloučský taxík, taxík Přelouč, taxi z Přelouče, taxi do Přelouče, taxi Přeloučí, taxi Přeloučskem, taxislužba Přelouč

Taxi Přelouč

přelouč taxi

ahoj, diky za vcerejsi prijemny transport az domu :) taxi prelouc jak vysite - holky, doporucujuuuuuuuuuu ! :D

taxi prelouc

diky vasemu taxi z prelouce za mily odvoz, budu vas doporucovat :)

Přidat nový příspěvek

Vážení návštěvníci TAXI PŘELOUČ, přečtěte si také několik zajímavostí o Přelouči a okolí :

Přelouč je jedním z nejstarších historicky doložených míst regionu. Ve svém znaku má černý rošt ve zlatém poli, který je atributem sv. Vavřince, patrona opatovického kláštera, kterému byla v roce 1086 králem Vratislavem I. věnována. K tomuto roku se vztahuje i první písemná zmínka o osadě s chmelnicí. Od té doby se význam Přelouče výrazně měnil. Dne 8. září roku 1261 byla původní osada povýšena Přemyslem Otakarem II. na město a bylo jí uděleno magdeburské soudní právo. Správa náležela zvláštní rychtě. Mezi jejími držiteli byl například i Jiří z Poděbrad. Ještě ve 13. století se město stalo významným strategickým tranzitním místem při labském brodu na spojnici Hradce Králové a Kutné Hory. Roku 1421 byla Přelouč údajně dobyta a zničena katolickým vojskem Jana Městeckého z Opočna.
Roku 1518 připojil Přelouč Vilém z Pernštejna k panství Pardubice. V druhé polovině 16. století dostala renesanční podobu a roku 1580 se stala královským komorním městem, když tato privilegia potvrdil Rudolf II.. Zároveň byl městu udělen městský znak s roštem sv. Vavřince. Za dob třicetileté války byla však znovu poničena a rozkvět městu přinesla až stavba železnice a císařské silnice v 1. pol. 19. století. Díky těmto stavbám se Přelouč stala po Pardubicích druhým hospodářsky nejvýznamnějším městem regionu. V letech 1949 až 1960 byla dokonce městem okresním. V Přelouči žije necelých 10.000 obyvatel.