Taxi Jižní Čechy

NEJLEPŠÍ TAXI v JIŽNÍCH ČECHÁCH

TAXI JIŽNÍ ČECHY

607 244 788

www.traveltaxi.cz

traveltaxi@seznam.cz

IČ: 01163906

Skvělá taxislužba v Jižních Čechách, působící hlavně v regionech Třeboňska, Českého Krumlova, Českých Budějovic, Trhových Svinů, Jindřichova Hradce, Velešína, Lomnice, Nových Hradů, Suchdola, Borovan, Kaplic a Trhové Sviny.

Pohodové taxi na dálkové trasy - NEJVÝHODNĚJŠÍ CENY !

Výhodné taxi do zahraničí (Rakousko, Německo, Maďarsko...) i na letiště do Prahy, pro firmy možnost platby na fakturu. Po celých jižních čechách i celé ČR za bezkonkurenční cenu !

Příjem objednávek od 8 do 22 hodin - ale se zákazníky jezdíme NON-STOP !

Možnost využití nákladního přívěsu - převoz menších nákladů (jízdní kola, lyže, loďky, bílá technika a pod.)

Zeptejte se na cenu - volejte TAXI JIŽNÍ ČECHY : 607 244 788

JEDNÁ SE O SMLUVNÍ PŘEPRAVU

K dispozici 7-místný vůz, přeprava až 6-ti osob najednou !

Zakázka z hotelu

Do Prahy na letiště

Odvoz nákupu

Pohodlné cestování s dětmi

taxi cesky krumlov, cesky krumlov taxi, taxisluzba krumlov, cesky krumlov taxisluzba, taxisluzba cesky krumlov, taxi z krumlova, krumlovske taxi, taxi v ceskem krumlove, taxi na ceskokrumlovsku, krumlovsky taxik, krumlovska taxisluzba, taxi do krumlova, taxi trebon, trebon taxi, taxisluzba trebon, trebon taxisluzba, taxi z trebone, trebonske taxi, taxi v treboni, taxi na trebonsku, trebonsky taxik, taxi do trebone, taxi České Budějovice, ceske budejovice taxi, taxi pro české budějovice, Budějovické taxi, taxi v Českých Budějovicích, taxi na Budějovicku, Budějovický taxík, taxík České Budějovice, taxík z Českých Budějovic, taxi do Českých Budějovic, taxi budejovice, taxi Českými Budějovicemi, taxi Budějovickem, taxislužba České Budějovice, taxi ceske budejovice, taxi jizni cechy, taxi v jiznich cechcach, taxi kaplice, taxi trhove sviny, taxi z kaplic, taxi z trhovych svinu, taxi Jindřichův Hradec, taxi z jindrichova hradce, jindrichuv hradec taxi, taxi Velešín, taxi Lomnice, taxi Borovany, velesin taxi, lomnice taxi, borovany taxi, taxi z velesina, taxi z lomnic, taxi z borovan

taxi trebon, trebon taxi, taxisluzba trebon, trebon taxisluzba, taxi z trebone, trebonske taxi, taxi v treboni, taxi na trebonsku, trebonsky taxik, taxi do trebone

Více zde: https://www.nejlepsi-taxi.cz/taxi-trebon/

Taxi Jižní Čechy

taxi v jiznich cechach

prima taxi v jiznich cechach - super cena a pohodova jizda - dekujiiiiii a budu doporucovat ! :)

taxi jižní čechy - pohoda při nákupech

Děkuji za příjemné povození, jeli jsme z jižních čech do Linze na nákupy, pán na nás v klidu počkal, žádný stres že mu něco utíká nebo že má někde být, vše OK, udělal si na nás čas. A cena perfektní, moc děkujeme ! :) TRAVEL TAXI doporučuji každému, kdo má rád při cestování klid a pohodu.
Hanka s rodinou

taxi jizni cechy

paradni povozeni po jiznich cechach - toto taxi doporucuju ! :)

Přidat nový příspěvek