Taxi Lišov

NEJLEPŠÍ TAXI v LIŠOVĚ a okolí

TAXI EXPRES LIŠOV

608 030 399

www.facebook.com/TaxiLisov

IČ: 65001117

Naši řidiči jsou zkušení, auta máme vždy čistá, v dobrém technickém stavu a řádně vybavená k provozování taxislužby. Jsme taxislužba v Lišově s dlouholetou tradicí. Jezdíme standardními osobními vozy, klimatizace i navigace samozřejmostí. K dispozici pro jízdu po Lišovu i mimo Lišov jsme vám NON-STOP. Poskytujeme DRINK-SERVIS (odvoz Vašeho vozu), KURÝRNÍ SLUŽBY - rychlá přeprava zásilek, ZIMNÍ i LETNÍ STARTOVÁNÍ a další služby. Pro přepravu většího počtu osob máme k dispozici vůz 8+1, pro věrné zákazníky TAXI EXPRES LIŠOV pak máme připraveny zajímavé slevy. Pasažérům jedoucím nad 50 km můžeme domluvit příznivější cenu.

Pro firmy možnost platby na fakturu

taxi lisov, TAXI LIŠOV, Lišov, taxi v Lišově, taxík Lišov, taxi z Lišova, taxi do Lišova, taxi Lišovem, taxi Lišovskem, taxislužba Lišov

Taxi Lišov

skvele taxi z Lisova

prima cesta - taxi primo z Lisova az do Krumlova - a za dobrou cenu !!

lisov taxi

diky za odvoz vasim taxi z Lisova :)

taxi lisov

ano, prima cena z lisova do budejc, doporucuju

Skvela taxi sluzba pro cestu z Lisova

Jelikoz v Lisove primo zadna taxisluzba nefunguje (u nas v te prdelce by se neuzivila), byla jsem nucena obrátit se na taxisluzbu, ktera ma Lisov projety, zna to tady a kdykoliv sem muze zajet. Tuhle taxisluzbu jsem vyzkousela a byla jsem spokojena. Ano, cena byla vyssi, presto levnejsi nez u jinych firem.

taxi z lišova

ano, tohle taxi z lišova doporučuji ! :-)

lisov taxi

tohle taxi lisov parada, doporucuju !

taxi lisov

diky za rychly a levny odvoz vasim taxi v lisove :)

Přidat nový příspěvek


Vážení návštěvníci TAXI LIŠOV, přečtěte si také několik zajímavostí o Lišovu a okolí :

Lišov byl založen pravděpodobně koncem 13. století, nejstarší písemná zpráva o městysu Lišov (oppidum Lyssaw) pochází z roku 1344. Roku 1365 je zmiňován kostel sv. Václava. Většina obyvatel byla české národnosti. Již na konci 14. století byl Lišov českým králem povýšen na městečko. Postupně získával různá práva, například v roce 1406 právo hrdelní. Po husitských válkách práva Lišovu potvrdili jak král Ladislav Pohrobek, tak Vladislav II. Jagellonský a pak i císař Rudolf II., který mu udělil právo dvou výročních trhů. Městečko bylo zničeno požárem v roce 1619, kdy jej vypálila stavovská vojska, další velký požár vznikl roku 1679. Za napoleonských válek, přesněji v zimě 1805-6, zde byli ubytováni bavorští a francouzští vojáci. Jejich odchod prý způsobil rychlý rozkvět a stejně rychlý úpadek ševcovství. V roce 1924 byl Lišov povýšen na město.
Již v roce 1812 byl v Lišově zřízen obecní vodovod. Po roce 1864 měla přes Lišov vést železniční trať Č. Budějovice - Třeboň, později zde František Křižík plánoval elektrickou dráhu, ale z projektu sešlo. Od 11. června 1911 byla Lišovem provozována jedna z prvních autobusových linek v Čechách na trase Budějovice - Lišov - Třeboň. V roce 1921 proběhla elektrifikace. JZD vzniklo 1957 a v roce 1971 bylo sloučeno s Hůreckým.
Lišov byl od počátků součástí královského panství se sídlem na hradě Hluboká, které však bylo často zastavováno různým šlechtickým rodům. Počátkem 17. století byl Lišov nakrátko samostatným panstvím, od roku 1661 byl opět součástí hlubockého panství, spravovaného Schwarzenberky. Po vzniku okresů v rámci Rakouského císařství se roku 1850 stal Lišov střediskem soudního okresu (9. nejmenšího v Čechách) s působností nad mnoha blízkými vesnicemi. V letech 1855 - 1868 byl Lišov též sídlem okresního úřadu.